PE29100A-X
PE29100A-X
ПроизводительpSemi
Партномер производителяPE29100A-X
ОписаниеMotor Driver ICs pSemi PE29100A-X
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | pSemi |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | - |
| Supply Voltage | 4V~5.5V |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 2.5ns |
| Fall Time | 2.5ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 2A |
| Peak Output Current(source) | 4A |
| Input Voltage (Vin) | 5V |
