231-011-864-106
231-011-864-106
ПроизводительNextron(Nextronics Engineering)
Партномер производителя231-011-864-106
ОписаниеConnectors Nextron(Nextronics Engineering) 231-011-864-106
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | IDC разъемы |
| Производитель | Nextron(Nextronics Engineering) |
| Вес | 8.283 |
| Operating Temperature Range | -40℃~+105℃ |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Connector Type | Simple cow constellation |
| Pitch | 2.54mm |
| Number of Rows | 2 |
| Row Spacing | 2.54mm |
| Structure | 2x32P |
| Holder Type | Direct Insert |
| Pin Number in each Row | 32 |
