CHPV1U
CHPV1U
ПроизводительBUSSMANN
Партномер производителяCHPV1U
ОписаниеCircuit Protection EATON CHPV1U
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Держатели предохранителей |
| Производитель | BUSSMANN |
| Вес | 51.4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Rated Current | 30A |
| Voltage Rating | 1000V |
| Current Rating | 30A |
| Fuse Size | - |
| Fuseholder Type | Power Distribution Module |
| Fuse Type | - |
| Fuse Diameter (φD) | 10mm |
| Fuse Length | 38mm |
