MAST-SFKK-SGR-40-61
MAST-SFKK-SGR-40-61
ПроизводительMISUMI
Партномер производителяMAST-SFKK-SGR-40-61
ОписаниеWires and cables MISUMI MAST-SFKK-SGR-40-61
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Обмотка проводов |
| Производитель | MISUMI |
| Вес | 83 |
| Type | Dupont wire |
| Colour | - |
| spacing | 1.27mm |
| Wire gauge | 28AWG |
| RatedVoltage | 300V |
| Wire diameter | 0.38mm |
| Number of stitches | 40P |
| Centerline(Pitch) | 1.27mm |
| WireRod | UL2651 28AWG |
| ThreadLength | 0.61cm |
| WireDiameter(mm) | 0.38 |
| InsulationResistance | Less than 10MΩ |
| attachment | - |
| Connection mode | - |
| Number of connected ends | Single-ended |
| Line number | 40.0 |
| Tail processing | - |
