T6420M
T6420M
ПроизводительSolid State System
Партномер производителяT6420M
ОписаниеTransistors/Thyristors Solid State System T6420M
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Тиристоры (SCR)/модули |
| Производитель | Solid State System |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -65℃~+110℃ |
| Peak Repetitive Off?State Voltage (Vdrm) | 600V |
| Gate Trigger Voltage (Vgt) | 2.5V |
| Holding Current (Ih) | 60mA |
| RMS On-State Current(It (rms)) | 40A |
| Gate Trigger Current(Igt) | 80mA |
