CP2300SC
CP2300SC
ПроизводительJiangsu JieJie Microelectronics
Партномер производителяCP2300SC
ОписаниеCircuit Protection Jiangsu JieJie Microelectronics CP2300SC
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Полупроводниковые разрядные трубки (TSS) |
| Производитель | Jiangsu JieJie Microelectronics |
| Вес | 0.203 |
| Holding Current (Ih) | 120mA |
| Switching Voltage (Vs) | 260V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 100A |
| Off-state current | 1uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 40pF |
| Peak off-state voltage | 190V |
| On-state Current (It) | 2.2A |
| On-state Voltage (Vt) | 4V |
