CP2600SB
CP2600SB
ПроизводительJiangsu JieJie Microelectronics
Партномер производителяCP2600SB
ОписаниеCircuit Protection Jiangsu JieJie Microelectronics CP2600SB
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Полупроводниковые разрядные трубки (TSS) |
| Производитель | Jiangsu JieJie Microelectronics |
| Вес | 0.203 |
| Holding Current (Ih) | 120mA |
| Switching Voltage (Vs) | 300V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 80A |
| Off-state current | 1uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 30pF |
| Peak off-state voltage | 220V |
| On-state Current (It) | 2.2A |
| On-state Voltage (Vt) | 4V |
