JIP61089B
JIP61089B
ПроизводительJiangsu JieJie Microelectronics
Партномер производителяJIP61089B
ОписаниеCircuit Protection Jiangsu JieJie Microelectronics JIP61089B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Полупроводниковые разрядные трубки (TSS) |
| Производитель | Jiangsu JieJie Microelectronics |
| Вес | 0.194 |
| Holding Current (Ih) | 150mA |
| Switching Voltage (Vs) | 112V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | - |
| Off-state current | 5uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 100pF |
| Peak off-state voltage | 170V |
| On-state Current (It) | - |
| On-state Voltage (Vt) | 3V |
