P0401SAP
P0401SAP
ПроизводительJiangsu JieJie Microelectronics
Партномер производителяP0401SAP
ОписаниеCircuit Protection Jiangsu JieJie Microelectronics P0401SAP
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Полупроводниковые разрядные трубки (TSS) |
| Производитель | Jiangsu JieJie Microelectronics |
| Вес | 0.126 |
| Holding Current (Ih) | 30mA |
| Switching Voltage (Vs) | 48V |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 50A |
| Off-state current | 1uA |
| Off-state Capacitance (Co) | 80pF |
| Peak off-state voltage | 33V |
| On-state Current (It) | 2.2A |
| On-state Voltage (Vt) | 1.8V |
