TC2S026000DCCHE-T
TC2S026000DCCHE-T
ПроизводительHELE(Harmony Elec)
Партномер производителяTC2S026000DCCHE-T
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators HELE(Harmony Elec) TC2S026000DCCHE-T
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллические генераторы с температурной компенсацией (TCXO) |
| Производитель | HELE(Harmony Elec) |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 2.8V |
| Output Type | Peak Shaving Sine Wave |
| Frequency | 26MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±500ppb |
| Supply Current (Max) | 1.5mA |
