RFT-017SG
RFT-017SG
ПроизводительDongguan Mentech Optical & Magnetic
Партномер производителяRFT-017SG
ОписаниеRF and Wireless Dongguan Mentech Optical & Magnetic RFT-017SG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Балун |
| Производитель | Dongguan Mentech Optical & Magnetic |
| Вес | 0.212 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Frequency range | 3MHz~800MHz |
| Insertion loss | 3dB |
| Impedance Ratio-Unbalanced/Balanced | 4:1 |
| Insertion Loss (Max) | 3dB |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 4:1 |
