RFT-121SG
RFT-121SG
ПроизводительDongguan Mentech Optical & Magnetic
Партномер производителяRFT-121SG
ОписаниеRF and Wireless Dongguan Mentech Optical & Magnetic RFT-121SG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Балун |
| Производитель | Dongguan Mentech Optical & Magnetic |
| Вес | 1.44 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Frequency range | 700MHz~1.5GHz |
| Insertion loss | 6dB |
| Insertion Loss (Max) | 6dB |
