1S2638
1S2638
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | Shikues |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃@(Ta) |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 100nA@10V |
| Diode Configuration | Independent |
| Series Resistance (Rs) | 800mΩ |
| Capacitance Ratio | - |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 10V |
| Diode Capacitance | 12pF |
| Operating Junction Temperature Range | - |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 10V |
