1SV214
1SV214
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | Shikues |
| Вес | 0.031 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃ |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10nA |
| Diode Configuration | Independent |
| Series Resistance (Rs) | 400mΩ |
| Capacitance Ratio | 6.5@C2V/C25V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 30V |
| Diode Capacitance | 16.25pF |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+125℃ |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 30V |
