BB910
BB910
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | Shikues |
| Вес | 0.033 |
| Operating Temperature | -55℃~+100℃@(Ta) |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10nA@6V |
| Diode Configuration | Independent |
| Series Resistance (Rs) | 800mΩ |
| Capacitance Ratio | 5@C0.5V/C5V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 6V |
| Diode Capacitance | 45pF |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+100℃@(Ta) |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 6V |
