HVU202B
HVU202B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Энергонезависимая память (ПЗУ) |
| Производитель | Shikues |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | -55℃~+100℃@(Ta) |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 10nA@28V |
| Diode Configuration | Independent |
| Series Resistance (Rs) | 450mΩ |
| Capacitance Ratio | 6.2@C1V/C4V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 28V |
| Diode Capacitance | 17pF |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+100℃@(Ta) |
| DC Reverse Voltage(Vr) | 28V |
