ES1J
ES1J
ПроизводительGuangdong Hottech
Партномер производителяES1J
ОписаниеDiodes Guangdong Hottech ES1J
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Быстровосстанавливаемые / высокоэффективные диоды |
| Производитель | Guangdong Hottech |
| Вес | 0.103 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA |
| Reverse Recovery Time (trr) | 100ns |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 600V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 50A |
| Current - Rectified | 1A |
| Operating Junction Temperature Range | -50℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.7V |
