FSMD300-2920-R
FSMD300-2920-R
ПроизводительFuzetec Tech
Партномер производителяFSMD300-2920-R
ОписаниеCircuit Protection Fuzetec Tech FSMD300-2920-R
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Сбрасываемые предохранители |
| Производитель | Fuzetec Tech |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 25s |
| Trip Current | 5.2A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 10mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 3A |
