BAV70
BAV70
ПроизводительWPMtek(Wei Pan Microelectronics)
Партномер производителяBAV70
ОписаниеDiodes WPMtek(Wei Pan Microelectronics) BAV70
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | WPMtek(Wei Pan Microelectronics) |
| Вес | 0.032 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 200mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 70V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6ns |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
| Reverse Leakage Current | 2.5uA@70V |
