OR-0631-TA1
OR-0631-TA1
ПроизводительOrient
Партномер производителяOR-0631-TA1
ОписаниеOptoisolators Orient OR-0631-TA1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | Orient |
| Вес | 0.317 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 50mA |
| Data Rate | 10Mbps |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| CMTI(kV/us) | 15kV/us |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Reverse Voltage | 5V |
| High Level Delay Time | 75ns |
| Low Level Delay Time | 90ns |
| Input threshold current | 5mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.8V |
| Forward Current(If) | 15mA |
