OR-314W-TA1
OR-314W-TA1
ПроизводительOrient
Партномер производителяOR-314W-TA1
ОписаниеOptoisolators Orient OR-314W-TA1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | Orient |
| Вес | 0.79 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Supply Voltage | 2.7V~3.6V;4.5V~5.5V |
| Output Current | 600mA |
| Data Rate | 15Mbps |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| CMTI(kV/us) | 25kV/us |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.6V;4.5V~5.5V |
| Reverse Voltage | 5V |
| Isolation Voltage(rms) | 3.75kV |
| High Level Delay Time | 700ns |
| Low Level Delay Time | 700ns |
| Common Mode Transient Immunity (CMTI) | 10kV/us |
| Input threshold current | 7mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.55V |
| Forward Current(If) | 25mA |
