OR-341W-TA1
OR-341W-TA1
ПроизводительOrient
Партномер производителяOR-341W-TA1
ОписаниеOptoisolators Orient OR-341W-TA1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Изоляторы - драйверы затворов |
| Производитель | Orient |
| Вес | 0.6 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Supply Voltage | 2.7V~3.6V;4.5V~5.5V |
| Output Current | 3A |
| Power Dissipation | 745mW |
| Data Rate | - |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| CMTI(kV/us) | 30kV/us |
| Voltage - Supply | 15V~30V |
| Forward current | 25mA |
| Reverse Voltage | 5V |
| Isolation Voltage(rms) | 3.75kV |
| Common Mode Transient Immunity (CMTI) | 10kV/us |
| Input threshold current | 4mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.55V |
| Forward Current(If) | 25mA |
| Propagation Delay(tpd) | 200ns;200ns |
