7763
7763
ПроизводительTong Ming
Партномер производителя7763
Описаниеhardware/fasteners/sealing Tong Ming 7763
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Гайка |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 8.1 |
| Pitch | 1.5mm |
| Colour | Silver White |
| Standard | GB6170 |
| Thickness | 8.4mm |
| texture of material | 304 Stainless Steel |
| Specifications | M10X1.5 |
| surface treatment | Bleaching |
| function type | - |
| Appearance Type | Hexagonal |
| Nominal diameter | 10mm |
| Distance from opposite side | 16mm |
| strength grade | - |
| Thread type | - |
