7811
7811
ПроизводительTong Ming
Партномер производителя7811
Описаниеhardware/fasteners/sealing Tong Ming 7811
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Гайка |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 33.3 |
| Pitch | - |
| Colour | Silver White |
| Standard | GB6170 |
| Thickness | 14.8mm |
| texture of material | 304 Stainless Steel |
| Specifications | M16 |
| surface treatment | Bleaching |
| function type | - |
| Appearance Type | Hexagonal |
| Nominal diameter | 16mm |
| Distance from opposite side | 24mm |
| strength grade | - |
| Thread type | No Tapping |
