92911
92911
ПроизводительTong Ming
Партномер производителя92911
Описаниеhardware/fasteners/sealing Tong Ming 92911
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Гайка |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 9 |
| Pitch | - |
| Colour | Silver White |
| Standard | DIN934 |
| Thickness | 8mm |
| texture of material | 304 Stainless Steel |
| Specifications | M10 |
| surface treatment | Natural Color |
| function type | - |
| Appearance Type | Hexagonal |
| Nominal diameter | 10mm |
| Distance from opposite side | 17mm |
| strength grade | - |
| Thread type | No Tapping |
