GB6170,M5-0.8,A2-70,B
GB6170,M5-0.8,A2-70,B
ПроизводительTong Ming
Партномер производителяGB6170,M5-0.8,A2-70,B
Описаниеhardware/fasteners/sealing Tong Ming GB6170,M5-0.8,A2-70,B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Гайка |
| Производитель | Tong Ming |
| Вес | 1.272 |
| Pitch | 0.8mm |
| Colour | Silver White |
| Standard | GB6170 |
| Thickness | 4.7mm |
| texture of material | 304 Stainless Steel |
| Specifications | M5X0.8 |
| surface treatment | Bleaching |
| function type | - |
| Appearance Type | Hexagonal |
| Nominal diameter | 5mm |
| Distance from opposite side | 8mm |
| strength grade | - |
| Thread type | - |
