KBM0841-031/514
KBM0841-031/514
ПроизводительGANGYUAN
Партномер производителяKBM0841-031/514
ОписаниеSwitches GANGYUAN KBM0841-031/514
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | DIP-переключатели |
| Производитель | GANGYUAN |
| Вес | 2.2 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Type | Flat Toggle, Raised Style |
| Number of Positions | 8-bit |
| Voltage Rating | 25V |
| Current Rating | 25mA |
| Operating Life | 2,000 Times |
| Pin Style | Gullwing |
| Circuit | SPST |
| Lead Pitch | 2.54mm |
