BAS70-04
BAS70-04
ПроизводительAnBon
Партномер производителяBAS70-04
ОписаниеDiodes AnBon BAS70-04
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | AnBon |
| Вес | 0.035 |
| Operating Temperature | -55℃~+125℃@(Tj) |
| Rectified Current | 70mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1V@15mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 70V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 5ns |
| Diode Configuration | 1 pair in series |
| Reverse Leakage Current | 120nA@50V |
