BAV23C
BAV23C
ПроизводительAnBon
Партномер производителяBAV23C
ОписаниеDiodes AnBon BAV23C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | AnBon |
| Вес | 0.035 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 225mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@200mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 175V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 50ns |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
| Reverse Leakage Current | 100nA@250V |
