BAV70W
BAV70W
ПроизводительAnBon
Партномер производителяBAV70W
ОписаниеDiodes AnBon BAV70W
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | AnBon |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 1 pair of common cathodes |
| Reverse Leakage Current | 2.5uA@75V |
