BAV99
BAV99
ПроизводительAnBon
Партномер производителяBAV99
ОписаниеDiodes AnBon BAV99
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | AnBon |
| Вес | 0.035 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 215mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 70V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6ns |
| Diode Configuration | 1 pair in series |
| Reverse Leakage Current | 2.5uA@70V |
