MMBD914
MMBD914
ПроизводительAnBon
Партномер производителяMMBD914
ОписаниеDiodes AnBon MMBD914
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | AnBon |
| Вес | 0.031 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃@(Tj) |
| Rectified Current | 300mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 100V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 1uA@75V |
