MFP240
MFP240
ПроизводительKnitter-switch
Партномер производителяMFP240
ОписаниеSwitches Knitter-switch MFP240
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ползунковые переключатели |
| Производитель | Knitter-switch |
| Вес | 11 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Voltage Rating (DC) | 30V |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | Double knife four throw |
| Switch Height | 12mm |
| Mechanical Life | 10,000 times |
| Actuator Style | Rectangular column |
| Current Rating (AC) | - |
| Current Rating (DC) | 350mA |
