MFP221N
MFP221N
ПроизводительKnitter-switch
Партномер производителяMFP221N
ОписаниеSwitches Knitter-switch MFP221N
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Ползунковые переключатели |
| Производитель | Knitter-switch |
| Вес | 11 |
| Operating Temperature | -10℃~+60℃ |
| Mounting Style | Direct Insert |
| Voltage Rating (AC) | - |
| Voltage Rating (DC) | 30V |
| Pin Style | PCPin |
| Circuit | DPDT |
| Switch Height | 14mm |
| Mechanical Life | 5 Thousand Times |
| Actuator Style | Rectangular column |
| Current Rating (AC) | - |
| Current Rating (DC) | 300mA |
