SE1SS400
SE1SS400
ПроизводительSINO-IC
Партномер производителяSE1SS400
ОписаниеDiodes SINO-IC SE1SS400
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SINO-IC |
| Вес | 0.025 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.2V@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | - |
| Reverse Leakage Current | 100nA@80V |
