SEBAV99
SEBAV99
ПроизводительSINO-IC
Партномер производителяSEBAV99
ОписаниеDiodes SINO-IC SEBAV99
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | SINO-IC |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 100mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.2V@100mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 80V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4ns |
| Diode Configuration | 1 pair in series |
| Reverse Leakage Current | 1uA@80V |
