US5MC-HF
US5MC-HF
ПроизводительComchip
Партномер производителяUS5MC-HF
ОписаниеDiodes Comchip US5MC-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Comchip |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 5A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.65V@5A |
| Reverse Voltage (Vr) | 1kV |
| Reverse Recovery Time (trr) | 75ns |
| Reverse Leakage Current | 5uA@1000V |
