US8MC-HF
US8MC-HF
ПроизводительComchip
Партномер производителяUS8MC-HF
ОписаниеDiodes Comchip US8MC-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Comchip |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -55℃~+150℃ |
| Rectified Current | 8A |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.7V@8A |
| Reverse Voltage (Vr) | 1kV |
| Reverse Recovery Time (trr) | 80ns |
| Reverse Leakage Current | 10uA@1000V |
