BAS16-HF
BAS16-HF
ПроизводительComchip
Партномер производителяBAS16-HF
ОписаниеDiodes Comchip BAS16-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Коммутационные диоды |
| Производитель | Comchip |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | - |
| Rectified Current | 150mA |
| Forward Voltage (Vf@If) | 1.25V@150mA |
| Reverse Voltage (Vr) | 75V |
| Reverse Recovery Time (trr) | 6ns |
| Diode Configuration | Independent Type |
| Reverse Leakage Current | 1uA@75V |
