RS1G14XC5-Q1
RS1G14XC5-Q1
ПроизводительJiangsu RUNIC Tech
Партномер производителяRS1G14XC5-Q1
ОписаниеLogic RUNIC RS1G14XC5-Q1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флип-флопы |
| Производитель | Jiangsu RUNIC Tech |
| Вес | 0.021 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 1uA |
| Number of Elements | 1 |
| Input Capacitance | 4pF |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Propagation Delay | 2.2ns@5V,50pF;2.7ns@3.3V,50pF;3.1ns@2.5V,30pF;6.4ns@1.8V,30pF |
| Current - Output High(IOH) | 24mA |
| Current - Output Low(IOL) | 24mA |
