RS1G79XC5
RS1G79XC5
ПроизводительJiangsu RUNIC Tech
Партномер производителяRS1G79XC5
ОписаниеLogic RUNIC RS1G79XC5
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флип-флопы |
| Производитель | Jiangsu RUNIC Tech |
| Вес | 0.005 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 100nA |
| Number of Elements | 1 |
| Type | D-Type |
| Input Capacitance | 4pF |
| Clock Frequency | 155MHz |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Propagation Delay | 7.5ns@5V,50pF |
| Trigger Type | Rising Edge |
| Current - Output High(IOH) | 24mA |
| Current - Output Low(IOL) | 24mA |
| Setup Time | 1ns |
| Hold Time | 1ns |
