RS574XTSS20
RS574XTSS20
ПроизводительJiangsu RUNIC Tech
Партномер производителяRS574XTSS20
ОписаниеLogic RUNIC RS574XTSS20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Флип-флопы |
| Производитель | Jiangsu RUNIC Tech |
| Вес | 0.132 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Quiescent Current | 40uA |
| Output Type | Tri-State |
| Number of Elements | 1 |
| Type | D-Type |
| Input Capacitance | 6pF |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Propagation Delay | 10ns@5V,15pF |
| Trigger Type | Rising Edge |
| Current - Output High(IOH) | 16mA |
| Current - Output Low(IOL) | 16mA |
| Setup Time | 4.5ns |
| Hold Time | 5.5ns |
