RS595SXTQW16
RS595SXTQW16
ПроизводительJiangsu RUNIC Tech
Партномер производителяRS595SXTQW16
ОписаниеLogic RUNIC RS595SXTQW16
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ВЧ переключатели |
| Производитель | Jiangsu RUNIC Tech |
| Вес | 0.072 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 7.8mA |
| Output Type | Tri-State |
| Clock Frequency | 24MHz |
| Function | Serial-to-Serial or Parallel |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V |
| Number of Bits per Element | 8 |
| Propagation Delay | 16ns@5.5V,15pF |
