RS1G373XH6
RS1G373XH6
ПроизводительJiangsu RUNIC Tech
Партномер производителяRS1G373XH6
ОписаниеLogic RUNIC RS1G373XH6
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защелки |
| Производитель | Jiangsu RUNIC Tech |
| Вес | 0.016 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Type | Tri-State |
| Quiescent Current (Iq) | 10uA |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Logic Type | D Latch |
| Propagation Delay | 7ns |
| Current - Output High(IOH) | 24mA |
| Current - Output Low(IOL) | 24mA |
| Setup Time | 1.5ns |
| Hold Time | 1.5ns |
