RS573XTSS20
RS573XTSS20
ПроизводительJiangsu RUNIC Tech
Партномер производителяRS573XTSS20
ОписаниеLogic RUNIC RS573XTSS20
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Защелки |
| Производитель | Jiangsu RUNIC Tech |
| Вес | 0.12 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Channels | 8 |
| Output Type | Tri-State |
| Quiescent Current (Iq) | 8uA |
| Voltage - Supply | 1.65V~5.5V |
| Logic Type | D Latch |
| Propagation Delay | 8ns |
| Current - Output High(IOH) | 32mA |
| Current - Output Low(IOL) | 32mA |
| Setup Time | 16ns |
| Hold Time | 16ns |
