CH71302M100-0P
CH71302M100-0P
ПроизводительCvilux
Партномер производителяCH71302M100-0P
ОписаниеConnectors Cvilux CH71302M100-0P
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Штыревые головки |
| Производитель | Cvilux |
| Вес | 1.533 |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | - |
| Current Rating (Max) | - |
| Number of Pins | 30P |
| Pitch | 2mm |
| Number of Rows | Double Row |
| Row Spacing | 2mm |
| Insulation Height | 2mm |
| Mounting Type | Standing paste |
| Length of End Connection Pin | - |
| Pin Structure | 2x15P |
| Length of Mating Pin | - |
| Circluar Pins/Square Pins | Policy |
