STE20D681K1DQ0FST0R0
STE20D681K1DQ0FST0R0
ПроизводительSTE(Songtian Elec)
Партномер производителяSTE20D681K1DQ0FST0R0
ОписаниеCircuit Protection STE(Songtian Elec) STE20D681K1DQ0FST0R0
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Варисторы |
| Производитель | STE(Songtian Elec) |
| Вес | 6.244 |
| Varistor Voltage | 612V~748V |
| Allowable Voltage (DC) | 560V |
| Maximum Energy | 230J |
| Clamping Voltage | 1.12kV |
| Peak Current | 4.5kA |
| Typical Capatitance | 650pF@1kHz |
| Allowable Voltage (AC) | 420V |
