SL214S
SL214S
ПроизводительSlkor(SLKORMICRO Elec.)
Партномер производителяSL214S
ОписаниеOptoisolators Slkor SL214S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | Slkor(SLKORMICRO Elec.) |
| Вес | 0.81 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Turn-on time | 600us |
| Turn-off time | 700us |
| On Resistance | 10Ω |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 120mA |
| Contact form | One set normally open: 2A (SPST - normally open) |
| Load Voltage | 400V |
| Forward Voltage | 1.3V |
| Isolation Voltage(rms) | 5kV |
| Continuous Load Current | 120mA |
| Relay Contact Form | SPST-NO(1 Form A) x 2 |
| Voltage - Load | 400V |
| Input Forward Voltage | 1.3V |
| RDS(on) | 10Ω |
| Forward Current(If) | 50mA |
