SX2T25.000B010J020S
SX2T25.000B010J020S
ПроизводительShenzhen SCTF Elec
Партномер производителяSX2T25.000B010J020S
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators SCTF SX2T25.000B010J020S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Кристаллические генераторы с температурной компенсацией (TCXO) |
| Производитель | Shenzhen SCTF Elec |
| Вес | 0.04 |
| Operating Temperature | -30℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 3.3V |
| Output Type | Clipped sine wave |
| Frequency | 25MHz |
| Ratings | - |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±2ppm |
| Frequency Stability | ±2ppm |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Supply Current (Max) | 1.5mA |
| Current - Supply | 1.5mA |
