BLN2012-750-2P-T1
BLN2012-750-2P-T1
ПроизводительEMTEK
Партномер производителяBLN2012-750-2P-T1
ОписаниеRF and Wireless EMTEK BLN2012-750-2P-T1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Балун |
| Производитель | EMTEK |
| Вес | 0.038 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Frequency range | 50MHz~870MHz |
| Insertion loss | 1.5dB |
| Impedance Ratio-Unbalanced/Balanced | 75Ω:75Ω |
| Insertion Loss (Max) | 1.5dB |
| Common Mode Rejection Ratio | 20dB |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 75Ω:75Ω |
| Common Mode Rejection Ratio(CMRR) | 20dB |
